Nasıl bir yüksek ışık verimliliği COB ambalaj ürünleri oluşturmak için

Aydınlatma alanında LED ışık kaynağı uygulamaları oranı artan LED paketleme teknolojisi yenilik yanı sıra yerli ve yabancı enerji tasarrufu politikasının uygulanması ile, yeni bir paket sundu.

Anahtar Kelime

LED ışık verimliliği COB paketleme

Aydınlatma alanında LED ışık kaynağı uygulamaları oranı artan LED paketleme teknolojisi yenilik yanı sıra yerli ve yabancı enerji tasarrufu politikasının uygulanması ile, yeni bir paket sundu. Ouyang Ming Wah, kaynak Lei kıdemli mühendis dedi: “LED ısı, ışık verimliliği, güvenilirlik ve maliyet-etkin performansı hala endişeler, onlar bir atılım alamayan, ya da gelecekte yeni LED ürünleri dışında daha sonra bir atılım, aydınlatma yapabilmek Seçtiğiniz alan LED’ler olmayabilir. “COB (Chip on Board) LED ambalaj ürünleri sektöründe daha iyi ısı dağıtımı kapasite, yüksek yoğunluklu geleneksel ayrık LED paket ürünlerle karşılaştırıldığında, bu bağlamda tam tanıttı ışık akısı çıktı. COB ışık verimliliğini artırmak için nasıl keşfetmek ve aydınlatma temel değerleri nokta yöntemi karşılamak için aramaya temel ilkelerinden COB adlı odak bazı özelliklerini açıklayan ek olarak.

 

COB iyi soğutma kapasitesine sahip

 

LED paket yapısı çip birleşme sıcaklığı en aza indirmek için tasarlanmış olmalıdır. Kısa özellikle çip sıcağında çalışmak için COB paketleme chip termal yolu, hızlı bir ısı emici geçirilen sonra metal yüzeye geçti ve olabilir, bu nedenle geleneksel ayrık bileşen montaj daha iyi soğutma kapasitesi COB. Bakır kapsamlı maliyet, alüminyum, alüminyum, alüminyum nitrür, soğutma kapasitesi, korozyon vb Pictured kaynağı altında COB COB ürünleri üretmek için metal yüzey olarak alüminyum ana seçim BARROW olarak Cari COB metal yüzey malzeme seçimi Yapı ŞEK.

 

COB yüksek yoğunluklu akı çıkış elde edebilirsiniz

 

Neredeyse imkansız küçük boyutu yeterince yüksek ışık çıkışı, LED ayrık bileşenler bu programı bulmak için ise modüler tasarım LED kullanarak tabii, genellikle ışık kaynağı için küçük bir alan olduğunu, bazı olabilir 3535 seramik veya diğer küçük boyutu görece yüksek ışık akısı ürünleri seçin, ancak ışık akısı çıkış karşılaştırılabilir yüksek yoğunluklu COB ya MCOB arasında edemiyoruz olacak. COB modüler avantajı üzerinden yansıtılır: Daha yüksek ışık akısı korumaya yardımcı olmak için bir modüler tasarım.

 

COB-odaklı tasarım çok esnek uygulama tarafında COB, yüksek basınç düşük karşılamak için çeşitli programlar seçmek için sürücünün mevcut durumu ile kombine edilebilir.

Eksiklikleri COB paketi

 

COB birçok avantajı vardır, ancak aydınlatma pazar mainstream değil. Aynı zamanda ilgili akım COB-iyimser olarak, uygulama alanını sınırlandırmak için nedenler bulmak için eksiklikleri arkasında görmek gerekir. İlk COB ışık verimliliği hala düşüktür. COB düzlem aydınlık, ayrık LED PPA yonga gibi yardımcı yan sinyal çıkışı, ışık kısmının kaybı ile sonuçlanır. İkincisi, COB anda yerli üreticilerin çoğu COB uygun aydınlatma, sürücü modu neticesinde imalat kendi ortakları ile uygun standart bir şekil, bir şeklin COB bir geniş ölçekli kullanımını yeknesak bir sınır değildir.

 

COB ışık verimliliği artırın

 

COB ışık verimliliği düşük, çözüm substrat ilkesinden düşünmek gerektiğine inanıyoruz. Genellikle nasıl aynı çip paket ürün, ya da tüm modülünün ışık akısı durumunda bu artırmak için dış kuantum etkinliği, söz ışık verimliliği yükseltme paketi LED. İlk olarak, yüksek bir yansıma alt tabaka malzemesi, çip, yerleştirme alan yansıtma doğrudan bir bakır alt tabaka olsun, tüm akış çıkış etkiler, alüminyum levha, seramik substrat, bu kurala uygun olmalıdır. Ayrıca, bir COB montaj uygulamalarda, alt tabakanın ışık yayan yüzeyi dış alan ışık yayan yüzeyi, bir yansıtıcı göre olmaksızın, kabul edilmesi gerektiğini belirtmek gerekir, gereken ışık yayan yüzeyi ve bir yansıtıcı malzemenin dış bölgesi. İkinci olarak, büyük partiküller, silis jel, yüksek parlaklık fosfor yüksek geçirgenliği paket, aynı şekilde geliştirmek için bu geleneksel ayrık LED ışığı etkisi. Yine, perde ve sürücü mantıklı olmaya katı kristal yonga yerleşimi, substrat iç çok fazla ısı kalıyorum önlemek, aynı güç mümkün olduğunca altında mevcut program sürücü. Ayrıca, zaman ışık yayan yüzeyi daha küçük boyutu, fosfor yüzey noktaları silis mercek profili, sadece açısı artan değildir, ve ışık verimi daha da iyi bir hale getirilebilir.

LED anlayışımız kapasitans direnç olarak, sıradan elektronik komponent kadar dönmesi gerekir, ancak LED yayan bir ışık işlevi oynar, diğer eleman onların farklı işlevleri, bir elektronik sistemin ortak bir bileşen oynar, tüm sistemin sürece verilir ışık çıkışı piyasa değeri gereksinimleri ulaştığında, COB değil kötü bir fikir seçin.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s